Spam

Jedyne miejsce w którym możecie zostawić link do swojego bloga. Obiecuję, że na każdy zajrzę, ale nie, że skomentuje, czy zaobserwuje, bo to robię tylko gdy coś mi się na prawdę spodoba.

UWAGA nie wchodzę na blog jeśli ma dużą liczbę rozdziałów.

Najlepiej zawrzyj w komentarzu to:
-ilość rozdziałów
-krótki opis opowiadania lub bloga
-link do bloga (haha w końcu bez tego nic nie ma)

MIŁEGO SPAMOWANIA!

75 komentarzy:


 1. „Chciwość – jeden z siedmiu grzechów głównych, jedyny, który przyczynił się do zguby. Nikt nie spodziewał się, że jeden pychny występek może mieć tak opłakane skutki. Rozzłoszczenie bogów to jedno, a zlekceważenie ich...
  „Za słabości ludzkie,
  istot od Was słabszych,
  których żeście nie wygnali,
  które grzechem także Waszym,
  przyjdzie Wam zapłacić.”
  Zapomniane przed laty ostrzeżenie, zaczyna niszczyć dotychczas spokojne życie Eksperymentów. Podejrzani ludzie, którzy pojawiają się znikąd, niepokoją ich. Lecz tylko jedna z nich odczuwa strach – zabłąkana Cecylia.
  Cudze wspomnienia zaczynają plątać się z jej własnymi, a z pozoru niewinne sny zamieniają się w przerażający koszmar na jawie. Zagubiona nastolatka popada w coraz większy obłęd. Zmory przeszłości wracają, a osierocona dziewczyna nie wie, do kogo ma się zwrócić o pomoc.
  Czy ktoś odpowie na jej niezadane pytania? Co zrobili ludzie w przeszłości, że za ich błędy muszą płacić niewinni? Jaką rolę w tym wszystkim mają Eksperymenty?
  I jeszcze te sowy. Dlaczego każdej nocy o północy siadają na jej parapecie? Zwykły przypadek czy oznaka nawracających Gemales – piekielnych bliźniaczek?"
  Zapraszam na prolog opowiadania z gatunku urban fantasy znajdujący się pod sztuka-zatracenia.blogspot.com
  Pozdrawiam i przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam ;)
  Taniec z wampirem jest to opowiadanie o grupie różnych ludzi różnych ras i pochodzeniu. Bohaterowie walczą o swoją przyszłość miłość i przyjaźń. losy ludzi krzyżują się z losami wampirów tych dobrych jak i tych bezwzględnych i złych. Wszystko zaczyna się niewinnie , zwyczajny dzień zwyczajne życie. Niestety wampiry nie chcą żyć dłużej w ukryciu i tym razem ludzie będą musieli pokłonić się dzieciom nocy i pogodzić z ich absolutną władzą. Świat staje na granicy apokalipsy i tylko garść rebeliantów i młodych bohaterów jest w stanie zmienić przyszłość. Mojra i Alec zostaną wystawieni na ciężką próbę ,a ich los może uratować tylko dziecko ,dwunastoletnia dziewczynka której nadzwyczajna krew jest w stanie zmienić wszystko.

  Zapraszam :)
  http://taniec-z-wampirem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz prawo popełniać błędy, ale nikt nie dał ci takiego prawa jak niszczenie innych rodzin. Nie jesteśmy tacy sami, nigdy nie byliśmy, rozumiesz? Nie jestem osobą, która kieruje się zemstą, ale istnieją wyjątki, prawda? Ty jesteś nim. Moim wyjątkiem.
  http://trzy-zero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej!
  Ilość rozdziałów - 3+prolog
  Opis: Dziewczyna ścigana przez Piekło, z którego uciekła. Kto ściągnie ją tam z powrotem może liczyć na nagrodę u najsilniejszego z demonów. Z czasem planuję rozwinąć wątek romantyczny...
  http://lzy-switu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na rozdział 2.
  healer-of-century.blogspot.com
  Wiem, że na to nie wygląda, ale pamiętam o twoim blogu, wiem, że masz dwa rozdziały i nie jest to dużo, ale na razie muszę nadrobić też innego blogi, ale chce, żebyś wiedziała, że pamiętam o tobie :)
  Po prostu jesteś któraś tam na liście i wszystko przeczytam i skomentuje na pewno jeszcze przed feriami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥
  p.s. dopiero prolog

  OdpowiedzUsuń
 7. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 8. "Nie każda umierająca babcia pozostawia po sobie spadek w postaci domu na wsi wraz ze stadem krów i kurczaków..."
  Przeprowadzka z kanadyjskiej metropolii do malutkiej polskiej wsi, gdzie najbliższy sklep znajduje się kilometr stąd? Będzie ciężko.
  http://wesole-kanadyjki.blogspot.com/

  Zapraszam serdelecznie :>

  OdpowiedzUsuń
 9. Życie Claire Ames zostaje wywrócone do góry nogami, gdy przypadek ujawnia jej prawdzie oblicze - okazuje się być ostatnią żyjącą Czarownicą. Początkująca fotoreporterka z dnia na dzień sprawia, że magiczna społeczność Portland odzyskuje nadzieję na powrót do domu.
  Claire wbrew własnemu rozsądkowi pcha się w wir wydarzeń, który może doprowadzić do jej zguby.
  Jednak nie wie, że przeznaczenie już wieki temu napisało dla niej zakończenie.
  Chciałabym Cie zaprosić na moje opowiadanie "She is The Last". Liczę, że wpadniesz i spodoba Ci się to co zobaczysz ;)

  OdpowiedzUsuń

 10. Nikki – młoda dziewczyna, której życie nie rozpieszczało.
  Za sprawą tajemniczego listu wszystko zaczyna nabierać nowego znaczenia…
  Opowiadanie ma 5 rozdziałów jednak nie są one długie ;)
  http://magiafuego.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Przepraszam za spam, aniołku :( x

  " Lana jak każda nastolatka miała swoje tajemnice i sekrety, bardziej i mniej wstydliwe. Ale gdy ostatnią deską ratunku okazał się Louis, mogła spodziewać się poważnych konsekwencji. Gdy po latach przystojny brunet zjawia się po to co jego, ona popada w chorobę. Ostatnim razem kiedy się widzieli była piękną, szczupłą brunetką, której pewnosć siebie była znakiem rozpoznawczym.
  Tomlinson, bogaty dziedzic prestiżowej firmy, która była dumą jego ojca skrywa pewne sekrety ,a by je ukryć potrzebuje brunetki, która staje się jego niewolnicą. Louis wstydzi się tuszy dziewczyny i postawia pewien warunek.
  Jak to jest odkryć wszystkie tajemnice anoreksji i bulimii ? Jak te dwie podstępne choroby potrafią zniszczyć czyjes życie ? Czy Lana sprosta zadaniu i schudnie kosztem własnego zdrowia ? Jak oszuka Louisa ?


  Zapraszam
  Tutaj Link http://fatff.blogspot.com/

  3 rozdziały x

  OdpowiedzUsuń
 12. Sześć rozdziałów.

  Pisk opon, dźwięk gniecionego metalu i tłuczonego szkła..
  Tak zaczyna się historia młodego mężczyzny, który w wypadku samochodowym traci swoją ukochaną żonę.
  Zostaje sam z pięcioletnią córką Mią, dręczony wyrzutami sumienia i obwyniający się za stratę Emmelie, Matt popada w ciężką depresję.
  Za sprawą matki kontaktuje się z młodą psycholog. Czy dziewczynie uda się podnieść mężczyznę z pogłębiającej się choroby? Czy Matt na nowo zacznie żyć?

  http://druga-szansa-od-zycia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Ponoć pierwsza miłość nie rdzewieje.
  Ponoć miłość silniejsza jest od śmierci.
  Ale co jeżeli pomiędzy miłością stoi mafia?
  Miłość, obietnica, śmierć.
  To tylko początek tego z czym Scarlett będzie musiała się zmierzyć.
  http://secret-ring.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 14. Witaj!
  Chciałam bym zaprosić cię na mojego bloga! Wiem, że zanim się zareklamować, powinnam była najpierw przeczytać co nieco twoich wypocin ;D Z serca przepraszam i z grzeczności zajrzę w rozdziały.

  17-letnia dziewczyna, Kelsey. Przeprowadzi się do małego miasteczka Yesubi do cioci. co ją tam czeka? Jest taką samą zwykłą, przeciętną dziewczyną tak jak ty i ja.
  Jakie będą jej losy ? Zdobędzie nowych przyjaciół? Pozna przeróżnych rówieśników ale tylko dwóch jest wyjątkowych. Z tych dwóch tylko jeden reprezentuje dobrą stronę mocy. Jak postąpi Kelsey?

  Miłość, nadzieja, zaufanie, magia, przyjaźń....

  Przygoda się rozpoczyna. Przed tobą otwierają się drzwi. Drzwi do mojej krainy. Krainy z moim życiem. Jak potoczą się losy? Jakie dzieje zostaną zapisane? Uważaj! Jej scenariusz został napisany. Założysz jej buty? Przejdziesz z nią tą krótką drogę życia? Posmakujesz tej słodkiej nuty przygody? Jeśli tak to chodź ale ostrzegam! To nie będzie proste.

  Zapraszam! Byłam bym wdzięczna za jakikolwiek ślad! :D

  http://historie-ktore-pisze-zycie.blogspot.com/

  Według wymagań:
  Liczba wszystkich rozdziałów i prolog : 18 ( nie za długie) ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Zapraszam na nowy rozdział
  http://diaries-memories-zayn-malik-ff.blogspot.com/

  Van <3

  OdpowiedzUsuń
 16. Czas płynie, a wszystko się zmienia. W życiu Hani również wiele się zmieniło. Wraz z matką przyjeżdża z powrotem do jej rodzinnej miejscowości . Musi poradzić sobie z rozwodem rodziców, nowym miejscem i babcią, pełną sekretów. I jest jeszcze on. Mateusz. Ale o nim to w swoim czasie.

  A wszystko krąży wokół zegarka, ponieważ to przez czas znaleźli się tam.

  pamiętnik-realistki.blogspot.com <-- Dopiero zaczynam jest tylko prolog, serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ty mi w Spamie, to ja Tobie... w sumie - czemu nie? :P

  http://cien-w-lesie.blogspot.com/

  Las nocą to miejsce niekoniecznie przyjazne. Nie ważne, jak dobrze znamy go za dnia – nocą, staje się Nam zupełnie obcy. Nic już nie przypomina siebie, nic nie jest tym czym wydaje się być, a już na pewno nie jest tym, czym być powinno. Drzewa przybierają makabryczne kształty, najmniejszy szmer staje się jak przeraźliwy krzyk, a wiatr snuje się za Tobą, jak cień…

  Spider

  OdpowiedzUsuń
 18. Witaj! ;)
  Zapraszam na rozdział 5 z (mam nadzieję) intrygującym tytułem - Sekrety na Wyspie: http://wyspa-wyrzutkow.blogspot.com/2015/02/rozdzia-5.html :)
  Pozdrawiam ^^,
  ~Rebecca~

  OdpowiedzUsuń
 19. [SPAM]
  Hej, Chciałam cię zaprosić serdecznie na mojego nowego bloga. :D (na razie tylko 2 rozdziały)

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby sie wydawać, a tajemnicze listy, które nasdyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.


  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''

  Blog dostępny na :
  1. http://www.wattpad.com/story/30931800
  2. http://lowca-samobojcow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Londyn mimo dużej turystyki jest na ogół spokojnym i pokojowym miastem, w którym można dobrze spędzić czas, jeśli dopisuje pogoda. I chociaż Harley Blackthorn, młody chłopak mieszkający samotnie w skromnym mieszkaniu nie posiadał stałej pracy i zbyt wielu pieniędzy, uważał, że poza kochającą dziewczyną nic więcej do szczęścia mu nie brakuje.
  Gdy jednak pewnego ranka znalazł w swojej skrzynce pocztowej czarną wizytówkę od tajemniczej Lawilet, proponującej mu stałą pracę nie zastanawiał się długo - bez przedyskutowania tego ze swoją dziewczyną poszedł pod wskazany adres, aby usłyszeć propozycję zostania... Płatnym zabójcą.

  Chwilowo znajduje się tam tylko prolog, aczkolwiek planuję dodać coś w najbliższym czasie ^w^ Tak więc serdecznie zapraszam!
  http://jesli-zostane-demonem.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń
 21. 13 rozdziałów

  Renesmee to cicha i skryta w sobie dziewczyna, którą rodzice wysyłają do szkoły z internatem, aby mogła się trochę rozerwać i zapoznać się z ludźmi. Przez przypadek podpada jednemu z groźniejszych osób w Nowym Jorku- Louisowi, który chce za wszelką cenę zemścić się na dzieczynie i robi to na każdym kroku, przez co dziewczyna niewytrzymuje i zaczyna się okaleczać, lecz chłopak nieprzestaje jej dokuczać.

  - Zadarłaś z niewłaściwą osobą skarbie. Obiecałem, że będziesz cierpieć i dotrzymam słowa.

  incubus-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...
  projekt-noe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Brat Lexi popełnił samobójstwo. Rzucił się z dachu i zapadł w śpiączkę. Lexi jest zdruzgotana i nie może zrozumieć dlaczego to zrobił, w dodatku dzień po tym dostaje list od swojego brata. Chłopak miał jakąś tajemnicę. Tajemnicę związaną z jego nową szkołą i czymś, co uczniowie nazywają Króliczą Norą. Lexi postanawia, że znajdzie odpowiedzi na dręczące ją pytania i zemści się. Ale jedynym sposobem na poznanie prawdy jest przeniesienie się do szkoły brata, jednak zaraz po przekroczeniu progu, zmienia się wszystko.
  Lexi świadomie czy nieświadomie wkracza do niezwykle niebezpiecznej gry, której stawką jest dosłownie wszystko: prawda, sprawiedliwość, miłość oraz życie dziewczyny i jej brata. Królicza Nora wzywa śmiałków na zgubienie, a Lexi musi się dowiedzieć, kto stoi za imieniem Fałszywej Alicji, nim cały znany jej świat legnie w gruzach.
  Kiedy wszystko traci sens, nie masz pojęcia kto jest twoim przyjacielem, a kto zamierza skrócić cię o głowę…

  Jeśli zaciekawił Cię opis, serdecznie zapraszam na http://are-you-alice-girl.blogspot.com/
  Opublikowanych jest pięć rozdziałów oraz prolog

  OdpowiedzUsuń
 24. "- Avada Kadavra! - rzucił zaklęcie śmierciożerca.
  Margaret zamknęła oczy i mocniej wtuliła się w pierś swojego męża. Serce podskoczyło jej do gardła. Wzięła głęboki wdech. Ostatni raz chciała poczuć, przesiąkniętą zapachem piżma i cytrusów, koszulę Artura. Nagle powietrze przeszył głośny wybuch. Drzwi wyleciały w powietrze, a do małego domku wkroczyli członkowie Zakonu Feniksa"
  Zdążyć przed Wybrańcem

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszam na:

  http://zasnute.blogspot.com/

  Dodałam pewną notkę, którą mam nadzieję, że ocenisz. :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy Jane wybierze nową miłość do człowieka, czy może starą do wampira, który kiedyś dla jej bezpieczeństwa wymazał jej wspomnienia o nim ?

  http://tvd-opowiadanie.blogspot.com/

  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Dopiero mam prolog, więc nie miałabyś zbyt wiele do nadrabiania, gdybyś do mnie zajrzała ;)

  Lily Evans (nie mylić z mamą Harry' ego Pottera) jest siedemnastolatką, wysłanniczką z Nieba. Dziewczyna jest Aniołem, który zostaje zesłany na Ziemię w celu obrony ludzi przed złem. Lily zamieszkuje u swojego brata oraz przyjaciół, Vanessy i Davida. Lily idzie do liceum, gdzie poznaje wspaniałych ludzi. Do szkoły przybywa nowy uczeń, Ethan Sewill. Chłopak nie pojawił się tam przypadkiem. Lily i Ethana łączy potężne uczucie, które przysporzy im wiele problemów. Czy młodzi sobie poradzą? Jakie zło czyha na Ziemi i przed czym trzeba bronić ludzi?

  Zapraszam na
  http://voice-destination-magical2.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Poznaj historię rodzeństwa znanego wszystkim ludziom - Śmierci, Snu i Życia, oraz niezwykłej dziewczyny, która musi podjąć decyzję.Decyzja ta może zaważyć nie tylko na jej życiu ale i na... Śmierci.

  igraniezesmiercia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stava Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.
  Nie wie, że sama skrywa w sobie potężną tajemnicę.

  http://the-first-avenger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Straciłam wszystko.
  Mama...nie żyje.
  Ojciec...tak chlał, że umarł.
  A ja? Stałam się potworem. Płatnym potworem.
  Mogę cię zniszczyć na wiele sposobów.
  Nigdy mnie nie pokonasz...
  Cat jest zwykłą dziewczyną, no chociaż tak wszyscy uważają.
  Dostaje zadanie. Ma zabić nieśmiertelnego, inaczej sama umrze. Spotyka dziwnego, srebrnego kota. Zostaje wysłana do siódmego świata. Wielki Władca, król światów, tajemniczy, silny, groźny i niesamowity chłopak, skrywa przed nią tajemnice. Kucharz nie jest taki zwykły jak uważano. Tristan coś planuje. Cztery siostry są podejrzane. A ona? Się powoli gubi i w życiu i w uczuciach.
  Zapraszam na mój blog:) http://bliskasmierci.blogspot.com/
  A także na drugi: http://anielskacisza.blogspot.com/
  Ludzie znikają. Możesz nie wrócić już nigdy do domu. Ludzka rasa może wyginąć. Ale co to dla Evelyn? Na początku nie wierzyła w to, ale kiedy zaginęła jej rodzina...
  Ona nie jest taka jak my. Nawet jak Łowcy. A kto by się spodziewał, że za tym wszystkim stoją anioły?
  Złe anioły?
  Dlaczego śni jej się tajemniczy anioł Przejścia?
  Nie może sobie przypomnieć swojej przeszłości. A jeżeli to zrobi, zniknie jak niektórzy uczniowie obozu...
  No i jeszcze trzeci.
  Emily nie jest zwykłą dziewczyną. A jeszcze na dodatek podąża za nią cień. Nie jej...
  Jej rodzice umierają i zostaje jej tylko demon- jej sługa. Diewczyna jednak nie może czuć się bezpiecznie. Wiele istot ją ściga, najbardziej niebezpieczny jest jednak Harry...
  I pamiętaj o jednym.
  Demony nie potrafią się dzielić.
  http://pakt-emily.blogspot.com/
  Będę zaszczycona:)

  OdpowiedzUsuń
 31. [Przepraszam za spam, słonko.]

  Zapraszam na mojego bloga (dopiero zaczynam). Pojawiać się będzie na nim moja zwariowana i czasem chora twórczość. Od wierszy po opowiadania i inne przemyślenia. Czasem poruszam niekonwencjonalne i niemoralne tematy, których większość osób w moim wieku nie porusza.
  Na razie głównym opowiadaniem jest HB, ale wszystko może się jeszcze zmienić.

  Asuna mała 9 lat, gdy jej życie zmieniło się o 180 stopni. Jej rodzice zginęli w wypadku, a opiekę nad nią przeją, wtedy, 19 - letni brat. Niestety, dla Rina było to za duże obciążenie i tu zaczęły się ich kłopoty. Brakowało pieniędzy, przez co Asuna, w wieku 14 lat, musiała zacząć na siebie "zarabiać". Jednak jej psychika nie mogła już tego wytrzymać i dziewczyna popadła w depresję. Nie miała przyjaciół i zaczęła się samookaleczać. Przypadkowe spotkanie pewnego chłopaka przywróciło jej chęć do życia. Tym chłopakiem był Eren - świeżo upieczony licealista, który przeniósł się do Seirei po śmierci babci. Zamieszkał on wraz z rodzicami w odziedziczonym po niej domu. Obdarzył on Asune uczuciem, którego nie znała już od 7 lat - obdarzył ją miłością. Ale czy dzięki temu, ocierająca się o śmierć dziewczyna zdoła stawić czoła swoim problemom i powróci do normalnego życia?

  Serdecznie zapraszam

  zaciekla-tworczosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Uwaga Spam.
  Raven Wiliams jest zwyczajną nastolatką mieszkającą w małej miejscowości Rivenscar.
  Nicholas Donovan to demon będący na usługach zła.
  Na wskutek okrutnego żartu świat tych dwojga spotyka się ze sobą.
  Życie Raven okazuje się być inne niż myślała, a zło od początku czaiło się blisko niej.
  Gdy pojawia się namiętność wszystko jeszcze bardziej się komplikuje przez mroczne przeznaczenie dziewczyny.
  Jak zachowa się Raven, kiedy odkryje, że od niej zależą losy całego świata.
  Czy Nick rzeczywiście porzucił ścieżkę zła, by być u jej boku? A może wszystko było od początku grą, by doprowadzić do ich zagłady?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nowe paranormalne opowiadanie pt. „Granice uczucia” na adres: www.mrok-wyobrazni.blogspot.com!
  Autorka życzy przyjemnej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 33. http://sick-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Zapraszam serdecznie na bloga!
  http://magicznymedalion.blogspot.com/
  Kittykat

  OdpowiedzUsuń
 35. Historia pewnego romansu… W sumie całkiem zwyczajnego. Pewnego dnia w cmentarzysku książek potocznie zwanym biblioteką Kalinie psuje się laptop. Na całe szczęście jednak jak na zawołanie zjawia się książę z bajki o imieniu Daniel, który oferuje swoją pomoc. Złośliwość rzeczy martwych zostaje pokonana, a przypadkowe spotkanie dwojga studentów zamieni się w pełną pasji relację. Dużo ciepła, dużo humoru i dużo herbaty gwarantowane.

  [zapach-kaliny.blogspot.com]

  PS Dopiero prolog, pierwszy rozdział za tydzień :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Lucy jest zwykłą dziewczyną, a przynajmniej była. Wszystko się zmieniło gdy jej rodzie zginęli w wypadku samochodowym. Dziewczyna mieszka w Ravenswood razem z ciotką Dorothy. Rok po śmierci rodziców Lucy zaczyna widzieć i słyszeć różne dziwne rzeczy. Czemu je widzi? Nie wiem. Może chcą jej coś powiedzieć. Może coś, co odmieni jej życie. W świecie strachu, żalu i straty, dziewczyna poznaje chłopaka. Czy między nimi pojawi się jakieś uczucie? Czy on wywróci jej życie do góry nogami?

  http://szeptywciemnosciach.blogspot.com/ Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Witam

  Pewnego dnia Jade budzi się w windzie bez wspomnień i jakiego kol wiek poczucia tożsamości jedyne co pamięta to jej imię. Otaczają wyłącznie ją wielkie mury za którymi znajduje się mroczny labirynt . . oraz zgraja chłopców, wśród opiekunów jest też Newt który podobno z dobrego serca chce szkolić ją na zwiadowcę,czy aby tylko z dobrego serca? czy Newt i Jade razem przekroczą próg labiryntu? Co działo się przed tym zanim Thomas trafił do strfy? jak wyglądała strefa za czasów pierwszych opiekunów?

  http://projekt-house.blogspot.com/

  Aarone jest dezerterką klanu cieni oraz córka Rosyjskiego genetyka Anastasa. Pod swoja pieczą ma tajemniczy cyrograf który sprawia że jest jedną z najbardziej poszukiwanych osób w Rosji. Ucieka do ameryki gdzie prowadzi normalne życie ze swoim dziadkiem na jej drodze jednak staje nie kto inny niż Kapitan Ameryka . .

  http://projekt-house.blogspot.com

  Danny i Loki to całkiem odmienne osoby które łączy przeszłość. Dann próbując odzyskać wspomnienia i odkryć swoje pochodzenia zwraca się o pomoc do boga kłamstw i ognia Laufeysona. Zawierają pakt. Co z tego wyniknie? Czy Loki będzie w stanie poświęcić życie dziewczyny dla własnych celów?

  http://projekt-house.blogspot.com/

  Rachel

  OdpowiedzUsuń
 38. Blog póki co ma 1 rozdział plus prolog :)
  Rozpoczyna się VI rok w Hogwarcie. Do szkoły Magii i Czarodziejstwa przybywa nowa uczennica - Ruby Riddle. Do zamku przybywają także aurorzy, zaniepokojeni tajemniczą dziewczyną. Co kombinuje Ruby?
  Zagadkę tę starają się rozwiązać potomkowie głównych bohaterów powieści J.K. Rowling :)
  www.ruby-wine.blogspot.com
  Serdecznie zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 39. Opowiadania Panny K.
  Adres: http://sprzecznewyrazy.blogspot.com/
  Opis: Na tym blogu znajdziesz opowiadania autorstwa Panny K. Dopiero co prawda zaczynam, aczkolwiek wydaje mi się, że mogę cię zainteresować. Moje pierwsze opowiadanie nosi tytuł : Między słowami.
  Zapraszam Cię serdecznie.
  PS na moim blogu jest tylko 1 rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 40. moon-of-the-extermination.blogspot.com

  Prolog + 2 rozdziały

  W każdym cyklu z Cytry znikają dziewczyny i młode kobiety. Nikt nie wie kto za tym stoi. Gdy młody Erdem traci kolejną siostrę nie czeka bezczynnie na cód, musi działać. Postanawia wyruszyć na Orkson, planetę na której ma dwoeidzieć się wszystkiego, ale gdy jest już na statku... Dosaje mocno w głowę.

  OdpowiedzUsuń
 41. Mimo, że minął już ponad rok, Adam Dewecki wciąż nie może dojść do siebie od kiedy nieśmiała Aleksandra, o której istnieniu nie miał nawet pojęcia, uratowała go przed niechybną śmiercią pod kołami samochodu. Niestety sama zginęła.
  Rodzice chłopaka zaniepokojeni jego stanem postanawiają przeprowadzić się do innego miasta. Jakie wielkie musiało być zdziwienie Adama, gdy na korytarzu swojego nowego gimnazjum spotyka właśnie... Alex.
  Chłopak próbuje zbliżyć się do Aleksandry, jednak ta specjalnie go unika, ciągle tłumacząc się tylko jednym zdaniem: "Nie wolno mi". Jest jeszcze ten dziwny tatuaż na jej ramieniu.
  Kim jest tajemnicza Aleksandra i jakim cudem... żyje?

  Wkrocz do tajemniczego świata Łowców i Wilkołaków, między którymi toczy się nieustanna wojna. Która strona wygra?

  http://silence-cisza.blogspot.com/

  Na razie tylko prolog.

  OdpowiedzUsuń
 42. Zapraszam na trzeci rozdział "Obrońców" oraz zachęcam do komentowania!
  http://obroncy-julie.blogspot.com/2015/05/rozdzia-3.html
  Pozdrawiam,
  Julie :*

  OdpowiedzUsuń
 43. Zamknięci w granicach marzeń, wolnością umysłu natchnieni, finezja słów dotknęła pragnień. Kim jesteśmy? Jesteśmy tylko pionkami w tej grze?
  Niektóre pytania pozostają bez odpowiedzi, niektóre pojawiają się znienacka, a Ty nadal błądzisz w labiryncie myśli, potoku słów.
  http://niemajakczasucieka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Opowieść zaczyna się gdy Lynda budzie się nagle w nieznanym miejscu. Urywki wspomniej krążą po jej głowie, ale nie pamięta jak tu trafiła i dlaczego. Już na samym początku swojej przygody musi stawić czoło wielu trudnościom, które stawia przed nią życie. Jak poradzi sobie z przeciwnościami losu? Czy uda jej się odnaleźć w nieznanym miejscu i wrócić do domu?
  Jest już 5 rozdziałów
  http://lost-fallen-dark.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. On ma kochającą rodzinę/Ona wychowuje się w domu dziecka
  On jest zakochany bez wzajemności/Ona nie wie co to miłość
  On nie chce ukazywać swoich emocji/Ona jest uczuciowa
  On jest rozrywkowy/Ona jest cicha
  On jest przerażający/Ona jest przyjacielska
  On jest artystą/Ona lubi ludzi z pasją
  On jest dupkiem/Ona jest romantyczką
  On jest Justinem Bieberem/Ona będzie jego siostrą

  Co stanie się, gdy tych dwojga zamieszka pod jednym dachem ?
  Czy sprawdzi się stwierdzenie, że „Przeciwieństwa się przyciągają” ?


  Serdecznie zapraszam:
  youaremypoison-jbff.blogspot.com

  Buziaki :*
  Jest 8 rozdziałów :)

  OdpowiedzUsuń
 46. Witaj! :))

  Chciałabym zaprosić Cię serdecznie na "Goodbye my lover". Wiem, że sama wyznaję zasadę 'czytanie za czytanie', ale jeżeli zainteresujesz się moją twórczością, obiecuję odwdzięczyć się tym samym! :)) Moje czytelniczki mogą to potwierdzić! ;))

  Zarys fabuły:

  Jakich wspomnień może strzec pamiętnik siedemdziesięciolatki znad północnej Kalifornii? Za kim tęskni Charlotte? Czego żałuje? Nad czym ubolewa? Historia rozgrywa się na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Nastoletnia córka pastora przeżyła samobójstwo chorej matki, wyszydzenia ze strony kolegów, jak też brutalną napaść. Okrutne doświadczenia uczyniły z niej silną, niezależną osobę. Zamieszkiwanie małej miejscowości pod opieką konserwatywnego ojca, samo w sobie nie jest usłane różami. Kiedy do "Tesoro" przybywa cygański tabor, pojawiają się rasistowskie uprzedzenia. Jednak osamotniona Charlotte odnajduje oparcie w dziesięć lat starszym Rouxie, a z czasem ich przyjaźń zradza silną miłość. Niebawem wybucha skandal, zaś ludzka nienawiść wymyka się spod kontroli...

  Adres: http://you-have-been-the-one.blogspot.com/

  Pozdrawiam serdecznie! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałabym zaprosić na bloga Perfect Storm. Mam nadzieję że ci się spodoba ;)
   Uciekając od żalu i cierpienia Caroline trafi na imprezę która całkowicie zmieni życie jej, Stefana a także wielu innych osób. W pewnym momencie każdy z nich będzie musiał sobie zadać pytanie: Czy naprawdę miłość wynagradza wszystkie trudy? A może to tylko złudzenie? I czy można zaufać po tym jak straciło się nadzieję?

   urmyperfectstorm.blogspot.com

   Usuń
 47. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam ♥
  P.S. właśnie pojawił się rozdział 2, więc to chyba nie dużo :))

  OdpowiedzUsuń
 48. Zapraszam na bloga o Nowym Pokoleniu Hogwartu!

  Voldemort został pokonany i czarodzieje mogą spać spokojnie. Czy aby na pewno? W dzieciach urodzonych w nowym milenium odzywa się dziedzictwo Praeditos - średniowiecznych magów o niezwykłych mocach. Dotychcasz uważano ich za wybujałą wyobraźnię i bajki opowiadane dziecom... Nagle wszystko okazuje się prawdą. Powstaje jedno zasadnicze pytanie: i co teraz? Zabić je, pozwolić im żyć? A może to jakaś "wadliwa partia"? Rozpoczyna się wyścig szczurów: kto pierwszy znajdzie coś użytecznego? A jeśli już, to co z takową informacją zrobić? W Ministerstwie wybucha cicha wojna. Utalentowani są jak plaga - nikt się przed nimi nie ukryje. Tymczasem życie w Hogwarcie toczy się dalej...
  Ale co ma wspólnego z tą historią szalona pani doktor z XVII wieku?

  praeditos-z-hogwartu.blogspot.com

  5 rozdziałów + prolog ;)

  OdpowiedzUsuń
 49. Piszesz bloga z opowiadaniami?
  Zapraszam do grupy na facebooku :-)
  https://www.facebook.com/groups/453536958143675/
  xxx

  OdpowiedzUsuń
 50. Świat nie jest takim, jakim się wydaje. Mira dowiedziała się o tym za późno. Wychowana przez swoje ciotki, nie była świadoma, że rzeczywistość, która ją otaczała jest jedynie złudzeniem. Chcąc dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, musi wejść do świata czarownic, demonów i czarnej magii. Mając przy boku Przewodnika, musi uratować swoją rodzinę.
  Czy jej się to uda?
  Czy w nieznanym świecie może zaufać Przewodnikowi?

  Zapraszam Cię, chodź ze mną.
  Wejdź do świata magii...

  OdpowiedzUsuń
 51. Zapraszam serdecznie,
  http://zbytduzosiestalo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. Zapraszam na nowy rozdział WKAS!


  "– Korepetycje zakończyły się w ostatni poniedziałek sierpnia. Pożegnałem się ze wszystkimi i nawet życzyłem im lepszych stopni z tego przedmiotu. Większość już dawno wyszła, tylko ona została. Zapytała mnie o pewien autorski eliksir. Nie pamiętam jego składu, lecz zapadły mi w pamięć skutki wypicia tego świństwa… Wiesz jaką cudowną miksturę wymyśliła czternastolatka? Wiesz jaka była dumna ze swego dzieła? – zapytał i spojrzał Hermionie prosto w oczy. Jego wzrok nie wróżył nic dobrego. – Złapała wcześniej żabę i wlała jej do ust ten eliksir. Z gada zaczęła powoli schodzić… schodzić to złe słowo… odrywać się skóra, powodując olbrzymi ból. Ten spektakl trwał piętnaście minut, jednak porównując wielkość żaby i człowieka… Z naszym przypadku tortura trwałaby grubo ponad godzinę, powodując ból, narastający z każdą minutą. Wymyśliła to mając CZTERNAŚCIE lat. "

  Pozdrawiam, Clarissa
  http://50-twarzy-dramione.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Serdecznie zapraszam do Doliny Opowiadań! Jest to nowo otwarty spis blogów. Chcesz wypromować swojego bloga i zdobyć nowych czytelników? Zapraszam!
  http://dolina-opowiadan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. http://the-elements-keepers.blogspot.com/

  Legenda głosi, że tysiące lat temu, we wszystkich wymiarach świata panował chaos. Dlatego wybrano cztery kobiety, które miały mu zapobiec. Kobiety te była nazywane Strażniczkami Żywiołów i dzięki nim do serc ludzkich z powrotem zawitał spokój.
  Ich moce przechodziły z pokolenia na pokolenie, jednak były coraz słabsze, a zło znów przybierało na sile.
  Do czasu kiedy narodziły się one.
  Katherina, Hayley, Diana i Margarett, które kompletnie nie wiedziały o swoim pochodzeniu i mocach.
  Czy uda im się odnaleźć swoje przeznaczenie?

  Zostawiłaś link na starym blogu, ten opowiada historię tych samych bohaterek ubraną w lepsze słowa, zapraszam cię serdecznie, obiecuję że w najbliższym czasie pojawi się komentarz ode mnie lub jednej z moich przyjaciółek pod twoimi rozdziałami :* Pozdrawiam serdecznie :3

  OdpowiedzUsuń
 55. Wróciłam!

  http://zasnute.blogspot.com/
  ROZDZIAŁ ÓSMY: „Uciekaj!”

  ZAPRASZAM! Lilits <3

  OdpowiedzUsuń
 56. ŚMIERĆ JEST JEDYNIE POCZĄTKIEM.

  (...)
  A oni me zbrodnie nazwali przepięknie: "lamentem mordercy", po zastygłych na twarzach ofiar - kroplach, przypominających z wyglądu strużki gorzkich łez, ciągnących się od kącika oczów po skronie...

  http://tyranniezgodny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. Cześć kochana!
  Zapraszam do siebie, jeśli masz ochotę.
  http://kiedy-gram-znika-caly-swiat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 58. Opowiadanie pt. 'Maura Hunter'. Tak właśnie nazywa się główna bohaterka, która przeprowadza się w zupełnie inną część miasta Rosewood niż do tej pory mieszkała. W Rosewood (znajduje się w Pensylwanii, gdzieś w okolicy Filadelfii) pełnoletność osiąga się w wieku 21 lat. Młoda kobieta odkąd pamięta musiała walczyć o siebie, swoje marzenia, codziennie zmaga się z rzeczywistością. Od małego dziecka nauczono ją liczyć na samą siebie, dzięki czemu nie zawiodła się na nikim. Jej historia jest bardziej zawiła niż mogłoby się wydawać.
  Uczennica przerosła mistrza.

  MAURA HUNTER.

  OdpowiedzUsuń
 59. Dziewczyna o imieniu Laura, tak jak każda przyszła czarodziejka marzyła o liście przyjęcia do szkoły. Lecz dzień jej 11 urodzin była dla niej koszmarem…
  http://girl-with-four-wands.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Chcesz dostać szczerą ocenę bloga? Dowiedzieć się, nad czym jeszcze musisz popracować, a co jest w porządku? Zapraszam na http://the-truth-straight-in-the-eye.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. Zapraszam na nowy rozdział.:D kiedy-gram-znika-caly-swiat.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 62. Komisarz Rosalie Russell postanawia odejść z policji. Podejmuje się wyzwania opieki nad dziećmi. Czy to, że lubi dzieci oraz doświadczenie, które wyniosła z pracy policjantki wystarczy?
  Czy Dorian wytrzyma z irytującą kobietą-policjantką? Przeszłość lubi namieszać, dlatego nic nie będzie takie proste jak mogłoby się wydawać.
  Hannah w końcu znalazła pracę, w której się spełnia. Odnajdzie się w nowej sytuacji, którą niesie dla niej los? Postanowi zaryzykować czy wybierze wymarzoną pracę?
  Laura to istny anioł. Czy będzie potrafiła zrezygnować z kogoś, kto okaże się niegodny jej zaufania? Plany, które stanowiły dla niej główny cel w życiu, teraz okażą się być dalekimi marzenia nie do spełniania. Podda się? Czy będzie walczyła?

  Trzy przyjaciółki, trzy różne historie.
  Czy każdy ma szansę na miłość? Czy każdy odnajdzie swoje szczęście, spokój?

  http://bezsennedni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Zapraszam serdecznie: http://dajmiznak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Tom Riddle powoli wciela swój plan zawładnięcia światem w życie. Pewnego dnia poznaje piękną i zarazem niezwykłą czarownicę o imieniu Lily. Zafascynowany nią, zbliża się do niej. Ryzykuje wiele. Lily może zniszczyć jego marzenia o władzy i nieśmiertelności. Posiada ona moc o jakiej śni wielu śmiertelników.
  Jak postąpi przyszły Lord Voldemort? Odepchnie, czy może wykorzysta to, co los mu zesłał? Kim naprawdę jest Lily?
  15 rozdziałów
  Serdecznie zapraszam :)
  http://iskierka-milosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 66. Hejka! <3

  Zapraszamy serdecznie na II Urodziny Doliny Zwiastunów! <3 Cały dzień będziemy się bawić, do wygrania różne nagrody! <3

  Miłego dnia! :D

  dolina-zwiastunow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 67. Kara od urodzenia wiedziała, co musi zrobić. Wygrać Test. Na trening ma tylko dwadzeiscia trzy lata. Musi być doskonała.
  Dziewczyna dokładnie wie jak osiągnąć swój cel, ale na drodze do sukcesu stoi "fałszywa" przyjaźń, cholernie przystojny kujon i największy wróg.
  Czy uda jej się zwyciężyć? Czy życie mafijnej księżniczki jest dla niej odpowiednie? Co się wydarzy, kiedy w jej życiu zagości miłość i przyjaźń? Będzie gotowa ją zaakceptować?

  Zapraszam do mnie: nie-doskonala-doskonalosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 68. boski-konflikt.blogspot.com
  Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  Zapraszam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń
 69. Dawno, dawno temu, tam, gdzie woda jest tak błękitna, jak najdelikatniejsze płatki niezapominajek i tak głęboka, że żadna kotwica nie dosięgnie dna, mieszkał lud syren. Skal, jedna z córek Trytona, czuła się w morskich głębinach jak ryba w wodzie. Do czasu, aż nie została złapana w rybacką sieć.

  Morska Fala

  OdpowiedzUsuń
 70. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików!! Więcej informacji na stronie: http://graficzna-przystan.blogspot.com/p/nabor.html
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń

Szablon by Selly