niedziela, 13 grudnia 2015

Co dalej z blogiem?

Pisałam, że będzie 2 część, ale skoro nikt nie komentuje postów to stwierdziłam, że tu na bloggerze raczej się już nie pojawi. Jeśli jesteście ciekawi co się wydarzy dalej zapraszam was na Wattpada. Oto druga część, jest już pierwszy rozdział: klik. Także jeśli ktoś z was ma konto na tej stronie to będzie mi miło jeśli spotkamy się ponownie, tylko w miejscu, a jeśli nie macie konta to polecam wam je założyć, możecie tam tworzyć własne książki jak i czytać.

Jeśli jednak znajdą się osoby które chcą, by 13 demonów 2 pojawiało się na tym blogu mam jeden warunek: 10 chętnych osób. Jeżeli pod tym postem pojawi się minimum 10 osób które stwierdzą, że będą czytać, będą komentować będę to robić.

To tyle ode mnie, jeśli są osoby które nie komentowały, ale dotrwały ze mną do końca niech wiedzą, jestem im wdzięczna za wytrwałość.

Ode mnie to tyle
(Może)Do zobaczenia ;)

4 komentarze:

 1. nikt nie będzie raczej tęsknił, ale trzymaj się owce

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej opowiadanie mega dobre.( przeczytałam jednym tchem (; ) Bardzo jestem ciekawa dalszych losów dziewczyny i jej przyjaciół; ) szkoda ze tak to się skończyło, ale rozumiem zostawiając je w takiej formie jest sens pisać 2 cześć; )
  Frredy nie pasował mi do Bre od samego początku , i ciesze się ze wybrała tego drugiego; ) duży plus za twoją decyzję.
  jest mi przykro ze nie dodajesz więcej rozdziałów tutaj, będę musiała się troszkę natrudzić żeby przeczytać dalsze części, ale zrobię to na pewno.
  Życzę dużo ooo weny i pisz dalej;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Recenzja Twojego bloga jest gotowa i dostępna pod adresem:http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/2016/12/140-13-demonow.html
  Pozdrawiam, Najl!

  OdpowiedzUsuń

Szablon by Selly